Çankaya Buderus Servisi

                           

44

Çankaya Buderus servisi Buderus markasını en doğru şekilde temsil ederek, uzman ve donanımlı kadrosu ile sizlere en iyi, açıklayıcı ve hızlı hizmet verebilmek için her türlü eğitimleri alarak sorun çözme odaklı çalışıyorlar.

Klima ve kombi ürünlerinizde yaşayabileceğiniz tüm arızalar konusunda uzman kadromuz ile size en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyoruz. Klimalar yeterince soğutmayabilir, çok ses çıkarabilir veya uzaktan kumandası çalışmayabilir.

Çok ses yapıyor olmasının ve soğutmamasının sebebi büyük bir olasılıkla periyodik filtre bakımının yapılmamasından kaynaklanabilir. Yaz ayları başlamadan klima kullanıyorsak muhakkak filtre bakımını Çankaya Buderus Servisi arayarak yaptırmamız gerekir.

Kombilerinizde aynı şekilde eğer periyodik bakımı yapılmazsa; ısıtmayabilir, sıcak su vermeyebilir, ses yapabilir, su akıtabilir, hiç çalışmayabilir.

Bu tip arızalarla karşılaşmadan önce kullanıma başlamadan Çankaya Buderus servisi arayarak bilgi alabilir ve teknik destek için yardım alabilirsiniz.

Periyodik bakımı yapılan cihazlar parça değişimli arızalara yol açmadan önce önlemi alınıp, kullanımınız sürecince daha az sorun yaşamanızı sağlayabilirsiniz. Böylelikle hem zaman kaybı yaşamazsınız, hem de cihazlarınızı daha verimli kullanabilirsiniz.

Ev ve iş yerlerimizde kullanmakta olduğumuz kombi ürünlerinin her daim arkasında duran üretici firmaları, kaliteli servis hizmetleriyle de ürünlerin yaşamakta oldukları sıkıntıları çözmektedirler.

Markaların satış alanları olduğu gibi satış sonrasında da gerekli hizmetleri n alınacağı servisler de bulunması gerekip, servislerde hizmet sunan kişilerin gerekli eğitimlerden geçmeleri istenilmektedir.

Ankara gibi büyük bir şehirde hizmet vermekte olan Çankaya buderus  servisi gelen şikâyet telefonlarının ardından gezici servis ekibini adreslere yönlendirmektedirler.

Kombilere yerinde müdahale etmekte olan servis ancak çok zor durumlar karşısında iş yerlerine kombileri götürerek arızaları gidermektedirler.

Arızların giderilmesi için gerek duyulan yedek parçalarda orijinal parçalardan tercih edilmekte olup, garantili olan bu parçalar tekrar sıkıntı yaşandığında ücretsiz olarak gözden geçirileceklerdir.

Çankaya Buderus Servisi özverili çalışanları, deneyimli teknik kadrosu ile sizlere kombi bakım ve tamiri hakkında kıyas kabul etmeyen hizmetler sunmaktadır. İlkemiz ve prensibimiz öncelikle siz değerli müşterilerimizin huzur ve konforunun sağlanmasıdır.

Buderus markalı kombi cihazlarınız ateşleme yapmadığında, sıcak su üretmediğinde veya hiç çalışmadığında hemen bizi arayınız. Eğer buderus cihazınız hiç çalışmıyorsa muhtemelen kombi ana kartınızda yüksek voltajdan kısa devre oluşmuştur.

Belki de program kartınızın sigortası atmıştır. durum ne olursa olsun Çankaya Buderus Servisi teknik personelleri parça değişimlerinizi orjinal malzemelerle yaparlar ve tekrar kullanımınıza sunarlar.

Firmamız tarafından gaz valfi, sirkülasyon pompası, atık gaz tahliye fanı, ana eşanjör, plakalı eşanjör ve diğer kombi parçaları değiş ve satış işlemi gerçekleştirilmektedir. Tek yapmanız gereken şey bizimle mobil hattımız veya sabit telefonumuz üzerinden irtibata geçmeniz olacaktır.

Çankaya Buderus Servisi her zaman en iyi hizmeti sunmak için zengin ve bol çeşitli yedek parça deposu ile de hizmet vermektedir. Bu sayede oluşan arızalarınız ivedi bir şekilde giderilmekte ve size kesintisiz kombi kullanım imkanı sağlanmaktadır.

 Çankaya Buderus Klima Servisi

Çankaya Buderus Servisi olarak belirtelim; salon tipi ve duvar tipi gibi faklı modellere sahip olan klimaları seçerken sonrasında pişman olmamak adına mutlaka bir profesyonel yardımı almamız gerekmektedir.

Aksi takdirde klimalardan fazla bir şey beklenilmemesi gerekmekte olup, mekânları tam anlamı ile ısıtmayacağı gibi sıcak günlerde de serinlememize yardımcı olmayacaktır.

Çankaya buderus  servisi kendilerine ihtiyaç duyulduğu her an yanınızda olup, sizler için almanız gereken klima modellerine karar verecek olup, sonrasında adreslerinize gelerek kurulumları yapacaklardır.

Kurulumlar sırasında kullanılmakta olan tüm parçalar kaliteli olup, ileride olabileceği düşünülmekte olan tüm sorunlara baştan önlem alınarak kullanıcıların uzun yıllar rahat etmesi sağlanmaktadır.

Firma olarak mobil hizmet araçlarımız ile sizlere destek vermekteyiz. Bu sebeple işlerimizde hızlı ve çabuk sonuçlar almaktayız. Adeta bir seyyar atölye olarak işlev gören araçlarımız, her türlü yedek parçaya haiz ve tam teşekküllü olarak yardıma hazurdır.

Çankaya Buderus Servisi koşulsuz müşteri memnuniyeti adına 24 saat görev yapmakta, çağrı kayıtlarınızı anında işleme koymaktadır. Yoğun iş tempomuz içerisinde her zaman siz değerli müşterilerimize yer ayırmakta ve Buderus markalı cihazlarınızın bakım  & tamiri için Çankaya bölgesinde hizmet vermekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir