Abidinpaşa Buderus Servisi

 

44Elektronik ürünleri dikkatli kullanmalıyız. Kullanım talimatlarına uyarsak ürünümüz uzun ömürlü ve ekonomik çalışır. Cihazı iyi tanimak , kullanmaya başlamadan önce atmamız gereken ilk adımdır.

Bunun için cihazların içinden çıkan kitapcıkları baştan sona , dikkatlice okuyarak tüm maddeleri tek tek ve eksiksiz yerine getirmeliyiz…Ancak bu sayede yüksek verim ve tam performans elde ederiz.

Bir de cihazları yanlış kullanımdan doğan hatalarımız vardır..Bunların başında da soğuk kış günlerinde evden çıkarken kombimizi kapatmamız gelir.

Bu tamamı ile yanlış bir harekettir..Akşama kadan soğuyan evi ısıtabilmek için kombimiz çalışma anında , uzun süreli olarak yanarak boş yere gaz tüketir. Ama kısık değerlerde bırakacağımız kombi ortamın soğumasını engeller , akşam eve geldiğimizde bizi ılık bir ortam karşılar ve kısa süreli yanma ile de evimizi istediğimiz değerde ısıtabiliriz..

Bir de cihazlara bağlanan oda termostatları vardır , bu cihazların da kullanımını önermekteyiz.Odamızın istenen sıcaklığa gelmesi ile kombimizin çalışmasını durdurarak tasarruf sağlayan bu cihaz bütcemize çok büyük katkı sağlamaktadır.

Abidinpaşa Buderus Servisi her türlü sorununuz için 365 gün mesaisine devam etmektedir.Lütfen randevu almayı unutmayınız…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir