Aydınlıkevler Buderus Servisi

 

33Üstün alman teknolojisinin kaliteli ürünlerindendir Buderus Kombiler. Geniş ürün yelpazesi ile evlerimizde ve iş yerlerimizde en çok tercih ettiğimiz cihazların başında gelmektedirler.

Sağlam yapısı , kolay kullanımı ve kalitesi ile dikkat çekerek tüketicilerin yoğun ilgisi ve talebi ile karşı karşıya kalmaktadır. Bu doğrultuda doğan servis ihtiyacını da Aydınlıkevler Buderus Servisi olarak  bizler karşılamaktayız..

Personel sayımızdaki ve mobil ekiplerimizdeki yeterlilikle anında arızalarınıza müdahale ederek mağduriyetinizi mümkün olan en kısa sürede gidermekteyiz.

Yapmış olduğumuz işlemlerimizin sonucunda vermiş olduğumuz garantilerimle de sizleri ve cihazınızı koruma alltına almaktayız.

Deneyimsiz kişilere cihazlarınızı onartmaya çalışarak kendinizi riske , paranızı da sokağa atmayınız.Üstün ve ayrıcalıklı servis hizmetlerimizin tüm imkanlarından yararlanmak için servis merkezimizi arayarak bizlerden randevu alarak arızalarınızın çözüme kavuşması için ilk adımı atabilirsiniz. Sizlere yardımcı olmaktan büyük mutluluk duyacağız…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir