Ayrancı Buderus Servisi

 

44Ayrancı Buderus Servisi Takım ruhu ile çalışmayı benimsemiş , yüksek kalite standartları ile servis veren , garantili hizmetler sunan , müşterilerine hassasiyetle yaklaşan , arızalarınızın çözümü için 365 gün servis veren ve yaptığı işin arkasında sonuna kadar duran bir firmadır.

Bu güne kadar gerçekleştirdiğimiz tüm işlemlerde sizlerden olumlu tepkiler almayı başardık. Bu başarımızı özverili çalışmamıza ve sizlerden aldığımız desteğe borçluyuz.İşimizdeki titizlik her zaman sizlerin memnuniyetini ve güvenini kazanmıştır.

Sahip olduğumuz başarı bizi her zaman kamçılayarak en iyiyi sunmak adına yol gösterici olmuştur.Buderus markalı kombi  gibi cihazlarınızdaki onarım başarılarımız teknik kabiliyetimizin sonucudur.

Sektörün en iyi teknisyenlerini bünyemizde barındırarak sorunlarınızı en kalıcı şekilde çözme kabiliyetine sahip olduğumuzu belirtmek isteriz. Arıza ve bakım onarım işleriniz için 365 gün boyunca ulaşabileceğiniz servisimiz size bir telefon mesafesindedir.Lütfen iletişim kurunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir