Bağlum Buderus Servisi

 

33Bağlum Buderus Servisi sizlere her konuda yardımcı olduğu gibi kombi bakımı konusunda da hizmet vermektedir. Genellikle kış aylarına girmeden önce yaptırmanızı tavsiye ettiğimiz temizlik bakım ve genel ayarlar soğuk ayları ve diğer günleri rahat , huzur içinde ve konforlu geçirmenizi sağlayacaktır.

Oldukca ucuz bir maliyetle yapılan bu işlemler kombi kullanım omrünüzü de etkileyerek uzun yıllar problem yaşamadan kullanmanızı da sağlayacaktır. Baştan aşağı tüm kontrollerinin de yapılacağı bu işlem cihazınızın gaz harcama durumunu da etkiler ve sarfiyatı minimuma indirir.

Böylelikle bütcenize binecek yük azlaır. Filitre emizliğinizin yapılması , peteklerinizin havasınız alınması , su ile çalışan aksamın kontrolü , gaz akışının ayarlanması , pompa , fan ve baca kontrollerinizi de kapsayan bakım işlemlerinizi yaptırmak için 365 gün çalışan merkezimizi arayarak randevu alabilirsiniz.

Arıza işlemlerinizi gidermek için de kusursuz ve prensipli çalışan teknisyenlerimiz sizden gelecek olan randevu taleplerinizi anında yanıtlayarak en kısa zaman diliminde problemlerinizi gidermektedir..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir