Bahçelievler Buderus Servisi

 

22

Kombi ve klimalar periyodik olarak bakımlarının yapılması gereken cihazlardır. Cihazınızın periyodik bakımları yapılmadığında kombi ve klimalarınızdan yeteri kadar performans alamazsınız; ayrıca sağlığınız içinde sakıncalı bir durum oluşur. Buderus markası hem kaliteli ürün satışı hem de servis ağı konusunda size tam destek verebilecek donanıma sahiptir.

 Bahçelievler Buderus servisi personeli anında çözüm üretkenliği, cihazları iyi tanıması ve sürekli gerekli cihaz eğitimlerini almaları sayesinde hızlı çözüm üretebilmektedirler. Ayrıca yerinde bakım yapıp daha büyük arızalar oluştuğunda servise götürülen cihazlar en kısa sürede yedek parça temini sonrası arızasına son verilmektedir.

Cihazınız ile alakalı yapılan tüm işlemlerde tarafınıza bilgi verilip onay alınmaktadır.Bahçelievler Buderus servisi öncelikle arıza kaydınızı bırakırken teknik hizmet vererek sonrasında yerinde müdahale için kısa sürede sizlere ulaşmaktadır. Klimanızın periyodik olarak filtre temizliğini yaptırmazsanız soğutmasında problem yaşayabilirsiniz ve ayrıca boşuna enerji kullanmış olursunuz.

Kış aylarında ise en büyük problem kombilerin yeteri kadar ısıtmaması, su akıtması veya bunun gibi bakımının yapılmamasından kaynaklanan arızalar. Sürekli bakımı yapılan kombilerde bu tarz sorunların yaşanma riski daha düşüktür. Periyodik bakımı yapılmayan cihazların ömrü de bakımı yapılanlara göre daha azdır.

Deneyimli kadrosu ve donanımlı servis aracı ile haftanın 7 günü 24 saat kesintisiz hizmet ayrıcalığı sunan Bahçelievler Buderus Kombi servisi kombi temizliği, bakım, onarım hizmetlerinde sınır tanımıyor. Ekonomik olarakta sizi düşünerek, gerek görmediği durumlarda parça değişimi yapmıyor.

Uygun fiyata, yerinde ve kesin çözüm odaklı çalışan ekip, bilgisi, anlayışı ve içten davranışı ile de güveninizi kazanır. Yılda en az bir defa kombinizin temizliği ve bakımını yaptırmanızı ve bunun güvenliğiniz için çok önemli olduğunu belirtir.  Çalışanlar, ailenizin bir bireyi gibi ilgili ve duyarlıdır.

Bahçelievler Buderus Klima Servisi

Kesintisiz, kaliteli, hızlı ve garantili hizmetin adresi, Bahçelievler Buderus klima servisidir. 7/24 ulaşabileceğiniz ve istediğiniz an hizmet alabileceğiniz servis, gezici araçları ile artık çok yakınınızda. Donanımlı ekipmanları ile yanınıza hazırlıklı gelirler.

Orjinal yedek parça kullanarak ikinci bir arızayı ortadan kaldırırlar. Buderus klima konusunda eğitimli personeli tamir, bakım, montaj ve de-montaj hizmetlerini çabuk ve kusursuz olarak yerine getirir. İşçilik ve yedek parçalara 1 yıl garanti verirler. Klimanızın uzun ömürlü olması için, yılda iki defa bakımını yaptırmanızı önemle belirtirler. Sağlıklı bir iklimlendirme sağlaması için bu çok önemlidir.

Buderus klima konusunda öğrenmek istediğiniz her şeyi öğrenebilir ve klimanızı daha bilinçli kullanabilirsiniz. Klimanızın iyi çalışmasını sağlamak onların işi, vakit kaybetmeden çağırmak sizin işiniz. Sadece bir telefonla klimanız garantili çözüme ulaşır. Müşteri temsilcileri her türlü soru ve görüşleriniz için telefonun ucundalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir