Balgat Buderus Servisi

              

44

Buderus kombiler son derece kaliteli bir üretim aşamasından geçtikten sonra servis elemanlarımız tarafından evlerinize kurulumu gerçekleştirilmektedir.

Balgat buderus servisi olarak tüm kurulum ve montaj işlerinde daima kaliteli hizmet vermeye önem vermekteyiz. Profesyonel hizmet kalitesi kapsamında tüm personellerimiz işlerini son derece titizlikle gerçekleştirmektedirler.

Buderus marka kombilerde yaşadığınız donanımsal sıkıntılar için müşteri temsilcilerimizi aramanız ve arıza kaydı bırakmanız yeterlidir. Arıza kayıtları çerçevesinde sizlerle iletişim kuracak olan yetkili servis elemanlarımız sizin adresini alarak evinize kadar gelecek ve sorunu yerinde çözeceklerdir.

Garanti kapsamındaki ürünlerinizi hiçbir ücret talep etmeden çözümleyecek olan servis elemanlarımız işlerini en kısa sürede yaparak sizleri içinde bulunduğunuz mağduriyetten kurtaracaklardır.

Balgat buderus servisi hizmet kalitesinde müşteri memnuniyetine daima büyük önem vermektedir. Tüm öneri ve şikâyetlerinizi bizlere bildirerek geri bildirim yapabilir fikirlerinizi bizlere beyan edebilirsiniz. Buderus kombi markası olarak her zaman işimizi en yüksek kalitede yapmaya özen gösteren bir firma olduk.

Ürünlerimizde meydana gelecek arızaların çözüme kavuşturulması bizim işimiz dahilinde olduğundan verdiğimiz hizmetler konusunda kesinlikle bir sınır kabul etmiyoruz.Elektronik eşyaların hayatımızdaki önemleri büyüktür. Günlük hayat akışı içerisinde bizlerin üzerinden tüm yükü alan bu eşyaların her geçen gün farklı özelliklere sahip modelleri piyasaya sürülmektedir.

Farklı markaların ürünleri olan tüm eşyaların kullanıcılarını memnun etmesi adına sorunsuzca uzun yıllar çalışması önemlidir. Sık sık bozulan ve yeterli performansı göstermeyen eşyaların üretimini gerçekleştirmekte olan markalar ne yazık ki zaman içerinde sektörden isimlerini sildirmek zorunda kalmaktalar.

Şimdilerde en çok tercih edilen markanın ürünlerinin yanında olan Balgat buderus Kombi servisi sorunları oldukça hızlı şekillerde çözmektedir. Ateşleme yapmayan ve gaz alımını sağlamayan kombilerin kısa süreli de olarak çalışmaması özellikle de kış aylarında büyük sıkıntı yaşatmaktadır.

Balgat Buderus Klima Servisi

Isınma ihtiyacımızı giderdiğimiz kombilerimiz ayrıca sıcak su ihtiyaçlarımızda da kullanılmakta olup, düzenli olarak bakımları yapılmadığı takdirde beklenilen performansı ne yazık ki gösterememektedirler.  Kombilerimiz kadar önemli olan klimalarımızda yine aynı şekilde yılın her ayı düzenli olarak kullanılmakta olup, kullanıcılar kumandaları sayesinde oturdukları yerden gerekli ısıyı ayarlamaktadırlar.

Klimaların filtre temizliklerini ve diğer tüm parça temizliklerini gerçekleştirmekte olan Balgat Buderus klima servisi özellikle de yedek parça seçimlerinde gerekli titizliği göstermekte olup, garantisi olmayan parçaları kullanarak tamirleri gerçekleştirmemektedir. Sunulan hizmetlerin her biri garantili olup, bu sayede ekstra masraflar yapılmak zorunda da kalınmamaktadır.

Bu özel markanın ürünlerini alırken de sizlere gerekli yardımları sunacak olan servis sizlerin ihtiyaç duyduğu her an yanınızda olacaklardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir