Beytepe Buderus Servisi

 

44Beytepe Buderus Servisi bu güne kadar edindiği tecrübe ve bilgi birikimini işlerine yansıtarak en kaliteli işlere imza atmaktadır.

Bünyemizde bulunan seçkin personellerimizle sizlere 7/24 servis vermekteyiz.Canınızı sıkan ,problem yaşatan , yaşam standardını ve kalitesini düşüren arızalarınız için yüksek teknoloji ile çalışan atölyemiz ve personellerimiz sizlere daima en iyi hizmeti sunacaktır. Başta kombi olmak üzere buderus amblemi taşıyan tüm ürünleriniz için yardımcı olacak firmamız menuniyetiniz için tüm imkanlarını seferber etmektedir.

Kombiniz zaman zaman arızaya geçebilir.İşte o anlarda çağrı merkezimizdeki personeller kaydınızı oluşturmak için hazır beklemektedir. Su damlaması , sesli çalışma , arıza ikaz lambası yanması , basınç düşmesi veya ani yükselmesi ve hatta gövdenin aşırı ısınması gibi durumlar yaşarsanız hemen on – off düğmesinden kapatınız.

Cihazın elektrik ve gaz girişini de kapatarak kendinizi ve ürünü de garantiye alınız. Gerisi bizim işimiz ,yapacağımız  en ekonomik müdahalelerle ilk günkü performansı yakalayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir