Bilkent Buderus Servisi

 

22Bilkent Buderus Servisi geleneklerine bağlı , prensipli çalışan , sürekli kendisini yenileyen ve geliştiren , ekonomik hizmetler sunan yüksek kalitede işler yapan bir işletmedir.Bünyemizdeki ustalarımız sektörün en iyileridir.

Bu sayede gözümüz arkada kalmadan ve sizleri riske atmadan tamirat işlemlerinizi bitiriyoruz. Esnek çalışma saatlerimizle hafta içi veya hafta sonu sürekli iletişime geçme imkanı sunarak sorunlarınıza anında müdahale edebiliyoruz.

Pazar günleri bayram , yıbaşı gibi günlerde dahi nöbetci ekip çalıştırarak mağduriyetiniz kısa zaman içinde giderebilmeyi başardık.

Bu günlere gelmemizdeki ve zirveye oturmamızdaki en büyük etken olan müşterilerimizi her zaman memnun edebilme amacı ve gayreti içinde olarak hep en iyiyi sunmaya çalıştık. Hizmetlerimiz 12 ay garantili sunarak bütcenizi ve ürününüzü de garanti altına almayı unutmadık.

Kalite bizim için önemlidir.Bu çerçevede kaliteli işlere imza atabilmek için var gücümüzle çalıştık . Güvenilir ve ekonomik hizmetlerimizden sizler de yararlanmak istediğiniz anlarda bizi arayabilir ve randevu kaydı oluşturabilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir