Cebeci Buderus Servisi

 

44Buderus markası kendisini ispatlamış , yakalamış olduğu satış rakanları ile rakiplerine fark atmış , ülkemizde tüketicilerin en çok tercih ettiği markalar arasına girip kendisine en üst sıralarda yer edinmiş , kaliteli , dayanıklı ve uzun ömürlü bir markanın ismidir.

Ar – Ge çalışmalarındaki başarıyı ürünlerine yansıtarak mükemmel üretim yapması sayesinde kolay kolay sorun açmayan cihazlarımız zaman içinde kullanımdan dolayı küçük sorunlar çıkartabilir , bunu önlemenin yolu da yıllık periyodik bakımlardan geçer.

Küçük bütcelerle yapılan bu işlem sizi ve kombinizi güvence altına alır.İleride oluşabilecek arızaları da erkenden teşhis ederek sorun çıkartmasının önüne geçer.

Cebeci Buderus Servisi olarak biz bakım ve arızalarınızın giderimi için her zman tam destek vermek için hazır beklemekteyiz. Pazar günü veya mesai saatlerinin dışında da bizlere kolaylıkla ulaşabilir , servis kaydı oluşturbilirsiniz.

Bakım ve onarım işlemlerini itina ile gerçekleştiren teknisyenlerimiz , tüm hizmetlerine tam 1 yıl garanti vermektedir. Kaliteli ve kusursuz servis işlerimizden sizler de faydalanabilmek için lütfen randevu alınız…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir