Çukurambar Buderus Servisi

 

44

Avrupa’nın teknoloji devi Buderus, Türkiye’de de dayanıklı ve enerji tasarruflu ürünleri ile mekânlarınızın ısıtmasına katkı sağlıyor. En son teknoloji ile üretilen ürünleri mekânlarımızda ısı dengesinin en iyi şekilde sağlanmasını ve harcanılan enerjiden büyük bir tasarruf yapmamızı sağlıyor.

Bireysel sistemlerden merkezi sistemlere kadar her mekânın ısıtma ihtiyaçlarını karşılayan Buderus ürünleri ile güvende olacaksınız.Buderus markalı ürünleriniz uzun süreli ve verimli kullanım için periyodik olarak bakıma ihtiyaç duyarlar. Bu bakımlar ve gerekli temizlikler yapılmadığı takdirde hem ürünlerinizin ömrü kısalır, hem de gereken enerji tasarrufunu sağlayamazsınız.

Çukurambar Buderus servisi olarak siz değerli Çukurambar sakinlerinin hizmetindeyiz. Buderus markalı ürünlerinizin periyodik bakımı, temizliği, onarımı, parça değişimi ve daha birçok hizmetimizle profesyonel ekibimiz sizin yanınızda.

7 gün 24 saat bize ne zaman ihtiyaç duyarsanız yanınızda olacak olan ekibimiz, hızlı teknik servisi ile sizlerin sorunlarını en kısa sürede çözüyor. Servis süresi boyunca ürünleriniz ile geri bilgilendirme yapıyor, sizleri sürecin dışında tutmuyor. Çukurambar Buderus servisi olarak hizmetinizdeyiz. İletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilir, her türlü soru ve sorunlarınızı bize iletebilirsiniz.

Kaliteli hizmette öncü firmalardan biri olarak tanınan Çukurambar Buderus kombi servisi son sistem teknoloji ve sertifikalı teknisyenleri ile hizmete hazırdır. Buderus kombi arızaları, temizliği ve kullanımı konusunda eğitimli personeli, kombiniz hakkında bilmeniz gereken her şeyi detaylı olarak anlatır.

Kombi bakım, onarım ve işlemlerini yerinde ve en hızlı şekilde gerçekleştirir. Mecbur kalmadıkça parça değişimi yapmaz. Uygun fiyata ve garantili çözüm konusunda rakipsizdir. Haftanın her günü ve her saatinde hizmet seçenekleri vardır.

Çukurambar Buderus Klima Servisi

Buderus klima tamir, bakım, montaj ve de-montaj hizmetlerini çabuk ve titizlikle yerinde yapan Çukurambar Buderus klima servisi, ciddi bir durum olmadıkça klimanızı servise götürmez. İşçilik ve yedek parçalara 1 yıl garanti verir. Uygun fiyatlara kaliteli ve hızlı hizmet veren firma, müşteri memnuniyeti odaklı çalışır.

7/24 kesintisiz hizmet sunan firma, gezici servis ekipleri ile aramanızın hemen ardından yola çıkarak, en hızlı şekilde evinize gelip, klimanızdaki arızayı tamir eder. Eğitimli ekip, hiç bir arızanın çözümünün imkânsız olmadığını bilir. Onlar için klima arızaları, sorun değildir. Fakat yılda bir defa bakım yaptırmanız konusunda uyarırlar. Çünkü her bakım sonrası Buderus klimanız, ilk günkü gibi çalışır.

Çalışıyorsanız, hafta sonları ya da akşamları arayıp servis talep edebilirsiniz. Firma sizin memnuniyetiniz ve sağlığınız için her türlü kolaylığı sağlıyor. Kaliteden ödün vermeden sağlıklı ve güvenilir hizmet vermek en önemli prensipleridir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir