Demirlibahçe Buderus Servisi

 

33Demirlibahçe Buderus Servisi her işinde tam profesyonellik göstererek ve en ince detayını bile gözden kaçırmayarak yaptığı onarım ve tamiratlarla sorunlu olan ürününüzü , profesyonelce ve kesin sonuç alarak onarmaktadır.

Titiz ve dikkatli davranarak yapılmayan tamirat işleri en ufak bir ayrıntının atlanması ile ileride mutlaka sorun çıkartacak ve sizin mağdur olmanıza sebebiyet verecektir..Bu da gereksiz zaman kaybına ve boş yere üzüntüye sebebp olacaktır.

Ve hatta ürünün kullanılamamsından doğacak kayıplar da yaşanacaktır. Demirlibahçede çok sevilmemiz ve çok tercih edilmemiz yıllar içinde oluşmuştur. Ustalıkla yaptığımız onarımlar neticesinde duyduğunuz güven ile komşularınıza ve çevrenize referans olarak yüksek iş potansiyeli yakalamamıza da vesile olmanız sebebi ile yoğun bir çalışma temposu yakalamış bulunmaktayız. Fakat bu tatlı bir yoğunluk ve yorgunluk yaratmaktadır.

Yeterli sayıdakı araçlarımız ve personellerimizle sizlere hiç sıkıntı yaşatmadan ve bekletmeden servis hizmeti ulaştırmayı başarmaktayız. Kim olduğunu , nereden geldiğini ve ne derece usta olduğunu bilmediğiniz ve emin olmadığınız kişileri evinize veya işyerinize alıp , cihazlarınızı teslim etmeyiniz. Bu yanlış işlem size yarardan çok kayıp yaşatabilir veya en ufak yanlış yapılacak olan bir müdahale hayati risk oluşturabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir