Dikmen Buderus Servisi

 

44

Isınma ve soğutma sistemleri içerisinde başarılı ürünleri ile iyi bir marka olarak bilinen Buderus cihazları için, aynı kalitede gereken servis desteği en iyi şekilde yardımcı olmalıdır.

Bu anlamda Dikmen Buderus servisi hizmetleri ile cihazların bakım ve onarım işlemleri kolaylıkla halledilir.Ürünlerin bakım işlemleri düzenli olarak yerine getirilerek, daha iyi performansta çalışmaları ve ilk günkü yenilikleri ile kalmaları sağlanır.

Oluşabilecek arızalara karşı da uzman bir önlem alınması yerine getirilir. Dikmen Buderus servisi içerisinde alanında uzman ve deneyimli bir ekip en iyi şekilde yardımcı olmaktadır.

Ürünler ne zaman arızalanırsa arızalansın, uzman ekip her an servis hizmeti vermeye hazırdır. Bir telefon aracılığı ile iletişime geçerek, servis talebinde bulunabilirsiniz. Cihazlar da oluşan her arıza yerinde ve en kısa süre içerisinde giderilir.

Böylelikle Buderus marka ürünler, uzun süreli kullanım sağlayacak şekilde koruma altına alınır.Servis ekibinde yer alan her görevli, Buderus markalı ürünler konusunda eğitimlidir. Cihazın tüm teknik ekipman ve uygulamaları eksiksiz şekilde yerine getirilir.

Buderus kombi temizliği, bakım, onarım ve arıza giderme işlemlerinde Dikmen Buderus Kombi Servisi haftanın her günü hizmete hazırdır. Kaliteli, hızlı ve garantili servis hizmeti veren personeli Buderus kombiniz hakkında bilmediğiniz konularda size bilgi verir.

Zamanınızdan fazla almadan kombinizin arızalarını giderir. Müşteri memnuniyetine odaklı firma, Buderus kombi konusunda eğitim almış kişilerden oluşur. Kombiniz arızalandığında arayacağınız ilk ve tek adres olmanın sevincini ve gururunu yaşıyorlar. Hizmet sonunda kaliteli çözümden hoşnut olacaksınız.

Dikmen Buderus Klima Servisi

Buderus klimanızın tamir, bakım, onarım montaj ve de-montaj hizmetlerini profesyonelce yapan Dikmen Buderus Servisi alanında uzman teknisyenlerle sahiptir. Her zaman son sistem teknolojinin tüm yeniliklerini takip eder ve size bu ölçüde hizmet verir.

Buderus klimanız hassas bir cihazdır ve yılda en az iki defa bakımı yapılmalıdır. Düzenli bakımı yapılan klima, ilk günkü gibi çalışır ve sizi yarı yolda bırakmaz. Klimanızın uzun ömürlü olması için, bakımını ihmal etmeyin. Buderus klima bakım ve tamirinde kullanılan yedek parçalar orijinal ve 1 yıl garantilidir. Zamanınıza önem veren firma, sizlere daha çabuk ulaşmak için gezici servis ekipleri oluşturmuştur.

Gezici servis ekibi, aradığınız andan bir saat sonra yanınızda olur, hızlı ve güvenli bir çalışma ile arıza tespitini ve onarımını yerinde gerçekleştirir. Kesin çözüm ve hızlı bir hizmet istiyorsanız, bir telefonla garantili hizmetten faydalanın. Zamanınızda, paranızda size kalsın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir