Elvankent Buderus Servisi

 

33

Buderus kombide daima en çok tercih edilen marka olmaktadır. Elvankent buderus servisi de bu kalitenin getirdiği en iyi servis hizmetini sağlayan teknik servis olmaktadır.

Bizim için müşterilerimizin mağduriyetini en hızlı şekilde gidermek her zaman için en önemli amaç olmaktadır. Buderus marka olarak iyi bir üretim sürecinin ve satışının ardından hizmetlerini sonlandırmamakta müşterisine verdiği hizmetler satış sonrasında da devam etmektedir.

Elvankent buderus servisi müşteri hizmetlerinden başlayarak teknik servis elemanlarımıza kadar son derece koordineli çalışan profesyonel ekiplerden oluşmaktadır. Sorunlarınız için 7/24 arayabileceğiniz müşteri hizmetlerimiz size en iyi hizmeti verebilmek için kayıt altına alınan görüşmelerde en iyi şekilde sizleri yönlendirecek ve sorunlarınızı tanımlayacaklardır.

Arıza kayıtlarınızı alan deneyimli müşteri temsilcilerimiz aldıkları kayıtları teknik servisimizde görev yapan profesyonel personellerimize ileterek onları sorundan haberdar etmektedirler.

Servis elemanlarımızda sizi gün içerisinde arayarak aynı gün üründe yaşadığınız donanımsal sorunlarınıza çözüm bulmak maksadı ile sizi arayarak evinize kadar gelecek ve arıza veren ürüne yerinde müdahale ederek sizleri yaşadığınız mağduriyetten hızlı bir şekilde kurtaracaklardır.

Elektronik cihazların tümünde olduğu gibi kombilerimizin de kullanımları için uymamız gereken kurallar vardır…Öncelikle belirtmemiz gereken husus bilinçli kullanımdır. Bir cihazdan en yüksek verimi almak için onu tanımak gerekir.Ancak bu sağlandığında azami performans elde ederiz.

Elvankent Buderus Kombi Servisi olarak biz de üzerimize düşen görevi yerine getirerek tüketicilerimizi bilinçlendirmeye gayret etmekteyiz. Ürünle birlikte size verilen kullanım kılavuzunu dikkatlice okuyarak işe başlayabilirsiniz. Orada yazan maddeleri tek tek inceleyerek uygularsanız en doğru adımı atmış olursunuz.

O kitapcıkta doğru kullanım ve yüksek performans elde etmenizle ilgili her türlü sorunuza cevap bulabilirsiniz.Eğer isterseniz telefonla bizleri arayarak da aklınızı meşgul eden şeylere cevap alabilirsiniz.

Sonrasında ise bölgenizde görevlendirilmiş yetkili servisinizi arayıp randevu oluşturarak garantinizin başlatılması için ekip isteyebilirsiniz. Garanti belgenizin kaşelenip imzalanmasından sonra ürünü rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Unutmayınız ki garanti süresi içinde arıza açan cihazlarınıza hiçbir ücret ödemeden onarım talebinde bulunabilirsiniz. Elvankent Buderus Servisi 7/24 sizlerin tüm soruları için yardıma hazırdır. Sizlere yardımcı olmaktan büyük mutluluk duyacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir