Emek Buderus Servisi

 

22

Buderus ürünlerinde meydana gelen donanım sorunlarına kesin çözümler sunan teknik servis elamanlarımız her zaman en iyi kalitede hizmet vermektedirler.

Emek buderus servisi olarak dünya standartlarında üretilen buderus ürünlerinin bakım ve onarımını yapmak için daima hizmete hazır olan teknik servis personellerimiz gün içerisinde mutlaka sorunlara müdahale etmektedirler.

Müşteri memnuniyeti doğrultusunda çalışan Emek buderus servisi elemanları çağrı merkezine bırakacağınız arıza kayıtları doğrultusunda aynı gün içerisinde sizinle bağlantı kurarak evinize gelip sorunu yerinde çözmek isteyeceklerdir.

Yerinde çözemedikleri sorunlar için ürünü alarak atölyelerimizde daha detaylı bir bakım ve onarıma tabi tutarak sorunun bi

r daha tekrarlanmaması için kesin çözümler üreteceklerdir.  En büyük amacımız aldığınız bir buderus ürününü uzun yıllar kullanabilmenizi sağlamaktır. Aynı sorun tekrarladığında hatayı önce kendimizde arayarak başka mağduriyetler yaşamanıza engel olmaya çalışmaktayız.

Buderus ürünlerinde yaşayacağınız teknik sorunlar karşısında telefonla her zaman ulaşabileceğiniz müşteri temsilcisi arkadaşlarımız aldıkları hata bildirimlerini profesyonel teknik servis elemanlarımıza iletecekler onlarda gün içerisinde sizi arayarak sorunu çözmek üzere evinize kadar geleceklerdir.

Birçok farklı kombi markası bulunmakta çalışma sistemleri aynı olmasına rağmen kombinin ayarları farklılık gösterebilmektedir. Kombilerde sık rastlanan arızalardan biriside su kaçaklarıdır.

Kombi içinde bir miktar su bulunmakta ve farklı sebeplerden dolayı bu su kombi dışına taşmaktadır. Bu gibi durumlarda basit birkaç hamle ile sorunu kendiniz giderebileceğiniz gibi servis gerektiren durumlarda olabilir.

Arıza durumunda yardım alabileceğiniz Emek Buderus Kombi Servisi telefon ile size yardımcı olarak sorunuzu çözüme kavuşturabilir.

Daha büyük bir arıza var ise teknik servis elemanları adresinize gelerek arızayı giderir. İşçilik ve yedek parça garantisi ile hizmet sunularak müşteri memnuniyeti ön planda tutulmaktadır.

Emek Buderus Klima Servisi

Klimalarınızın içinde soğutma işlemini yapan gaz mevcuttur. Zamanla yıpranmış borularda oluşan çatlaklardan bu gaz sızabilir ve klimanız istenilen ölçüde soğutma yapmayabilir.

Eğer klimanız çalışıyor ve soğutma işlemi yapmıyorsa gaz seviyesi ölçülmesi ve kaçak kontrolü yapılmalıdır. Bu veya buna benzer sıkıntıların yaşanmaması için yılda bir kez klimanıza bakım yaptırmalısınız.

Klima demontaj ve montaj işlemleri, bakım, arıza gibi durumlarda yetkili servisleri tercih etmeli, merdiven altı çalışan servislerden uzak durmalısınız.

Aksi halde ödediğiniz ücretin karşılığını alamayabilirsiniz. Ankara’da Emek ve civarında hizmet veren Emek Buderus  klima Servisi bu konuda yetkili ve yaptığı işin arkasında duran, müşterilerine çözüm üreten güvenilir bir servistir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir