Etlik Buderus Servisi

 

33

Buderus ürünleri her zaman en çok tercih edilen kombi çeşitleri ile dünya standartlarında olmaya devam etmektedir. Sadece ürünlerin satışı konusunda gösterilen başarı yetmediği gibi satış sonrası hizmetlerde de son derece iyi hizmet kalitesi bulunmaktadır.

Etlik buderus servisi hizmetleri kalitede hiçbir zaman diğer markalardan geri kalmamaktadır. Etlik buderus servisi olarak verdiğimiz hizmetler kapsamında hem garantili ürünlerinizi hem de garanti dışında kalan ürünlerinizi evinizden alıyoruz, bakım ve onarımını gerçekleştiriyoruz, sonrasında yine evinize kadar getiriyoruz.

Buderus ürünlerinde yaşayacağınız mağduriyeti en aza indirmeye çalışarak ürün hakkındaki olumlu düşüncelerinizi her zaman yüksek tutmaya devam ediyoruz.

Buderus konusundaki şikâyetlerinizi her zaman bizlere bildirebilir ve şikâyetleriniz konusunda çözüm önerisi bulmamızı isteyebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimize bırakacağınız sorun bildirimlerini değerlendiren arkadaşlarımız en kısa sürede sizlere dönerek en iyi hizmeti sunmaya ve sizlerin mağduriyetini gidermeye çalışacaklardır.

Güler yüzlü ve cana yakın profesyonel ekip arkadaşlarımız sorunlarınıza kısa sürede çözüm bulacaklardır. Amacımız buderus ürünlerinde yaşadığınız bir hatayı ileriki dönemlerde tekrardan yaşamamanız ve aldığınız ürünü yıllarca kullanmanızdır. Bir cihazı kullanırken, ilk satın alındığı zamanki rahatlığı vermesi için bazı şartlar oluşturulur. Ürünün tasarımı, kullanılacağı mekan ve ekonomik açıdan elverişliliği tercih nedenidir.

Bakımı yapılırken de Etlik Buderus Kombi Servisi tarafından, TSE (Türk Standartları Enstitüsü) kriterlerine uygun kalitede hizmet verilmektedir. En iyi ekipmanlarla, en ideal performansı sağlamak için işinde uzman kişilerce sürdürülen çalışmalarda, müşteriden edinilen referanslara da önem verilmektedir.

En doğru seçimin yapıldığının gerçek karşılığını, markanın gerektirdiği bilgi ve donanıma uygun hizmet verilmesi oluşturmaktadır. İletişim için her gün ve her saat ihtiyaçları anlamak üzere destek hattı açık bulunmaktadır. Belirlenen zamanlamalar içerisinde pratik ve kalıcı çözümler sunulmaktadır. Parça değişimiyle, bir yıl garanti kapsamında kullanılan cihazlarda aynı sorunla karşılaşılmasına karşı tedbir geliştirilmektedir

Etlik Buderus Klima Servisi

Havalar ısınıyor, yaz yaklaştı derken, evlerde bir hazırlıktır gider. Bakım, onarım, montaj ve temizlik gerektiğinde Etlik Buderus klima Servisi ile irtibata geçmek yeterli olur. Garantili parça yenileme sistemi, sorunsuz bakım ve onarım sürecini de beraberinde sunmaktadır.

Cihaza uygun sonuçlara yönelik pek çok işlem anında gerçekleştirilebilmektedir. Bu şekilde düşünüldüğünde, soğuk havanın temiz kanallardan odayı doldurması her ünitenin doğru çalışmasıyla da alakalıdır. Odaya eşit şekilde ve yeterince yumuşak bir dağılım sağlandığında, biraz serinlemenin anlamı da sade ve yeterli olacaktır. Çalışma prensipleriyle, çağın modern araçlarının iyi kullanılmasına destek verilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir