Hasköy Buderus Servisi

 

33Hasköy Buderus Servisi tüm bilgi birikimini ve enerjisini siz değerli müşterilerimizin sorunlarını gidermek için harçamaktadır. Probleminiz ne olursa olsun servis merkezimiz sizlerin çağrılarını kabul etmekte ve müdahale için kayıt oluşturmaktadır.

Kombi ve klima tamiri  konusunda uzmanlaşmış olan teknisyenlerimiz kararlı tavır sergileyerek sorunlarınızı en doğru şekilde çözme yolunu seçmektedir.

Gereksiz işlem yaparak boş yere masraf etmenizi de engelleyen personellerimiz duyarlı davranışları sayesinde sürekli olarak beğeninizi kazanmakta ve yaptıkları işlerle adlarından söz ettirmektedir.

Bizi rakiplerimizden ayıran en belirgin özelliğimiz işimizdeki titizlik ve tertiptir.Ustalarımız tamirat esnasında etrafına zarar verip kirletmemek için ellerinden gelen tüm gayreti göstermektedir.

Gayet temiz çalışarak ve dağıttığı yeri tertipleyerek sizleri üzmemek adına tüm çabayı sarf etmektedirler.Hasköy Buderus Servisi her zaman ulaşabileceğiniz ve sorunlarınızı gidertebileceğiniz uzman bir kuruluştur.

Sektörde geçen 20 yılın birikimi işlerimize yansımakta ve en kaliteli hizmeti bu sayede sunmaktayız.Lütfen çağrı merkezimizi telefon ile arayarak veya cep telefonumuza mesaj atarak randevu alınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir