İncek Buderus Servisi

 

44Buderus kombiler uzun yıllar kullanabileceğiniz kaliteli ürünlerdir. Fakat zaman zaman bakım isteyebilirler , veya arıza açabilirler.Bu durumda İncek Buderus Servisi olarak bize danışabilir ve randevu alabilirsiniz.

Kombinizin yanmaması , arıza lambasının ikaz vermesi , ateşleme durumunun gerçekleşmemesi veya cihazın su damlatması gibi problemlerinizde hemen bizi arayarak destek talebinde bulunabilirsiniz.

Yeterli mobil ekip sayısı ile , en kısa süreçte edresinize gelecek olan ekiplerimiz sorununuzu tespit ettikten sonra hemen onarım işlemine geçecektir. İşlem sonunda sürpriz yaşamamak için en baştan arıza sebebini ve fiyatını belirtecek olan ekiplerimiz onayınız dahilinde onarımınızı gerçekleştirecektir.

Orjinal yedek parça kullanımına azami özen gösteren ekiplerimiz sorununuzu kalıcı ve ekonomik yoldan çözümlemek için çalışacaktır.

Bakım işleriniz için kışa girmeden hemen önce randevu alıp bizi çağırmanız ve akabinde temizlik ve kontrollerini yaptırmanız kış aylarınızı rahat geçirmenizi sağlayacaktır. Çağrı merkezimiz randevu alabilmeniz için sürekli hazır beklemektedir..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir