Karapürçek Buderus Servisi

 

33Karapürçek Buderus Servisi TSE standartlarında yaptığı tamirat işlemleri ile sorununuz ne olursa olsun en ekonomik ve kalıcı çözümleri üretmektedir. Yapmış olduğumuz kaliteli işlemlerle bölge halkı tarafından sürekli beğenilen ve tercih edilen servis olma ünvanını kazandık.

Profesyonel ekiplerimizle zaman mefhumu olmadan dilediğiniz saatte ve en sıkıntılı dönemlerinizde yanınızda olabilmeyi sağladık.Sadece tamirat onarım ve montaj işlemleriniz için değil yedek parça temini için de bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Buderus marka kombilerinizi ve şofbenlerinizi itina ile ve büyük titizlikle onaran personellerimiz güler yüzlü yaklaşımları ile de beğeninizi kazanmıştır.

Kombi kullanımında doğru bilinen yanlışlar vardır.Bunların başında peteklerin kapatılması vardır.Evden veya iş yerinden ayrılırken kapatılan kombiler de kesinlikle yapılan hatalı davranışların başında gelir. En kısık ayarda bırakılan kombi ortamın tamamen soğumasını engeller ve cihazı tekrar açtığımızda ihtiyacımız olan ısıyı hemen sağlar.

Diğer türlü buz gibi olan odanın tekrar ısınması için aşırı gaz tüketimi gerektirir, bu da artı maliyet getirir.Oda termostatları da tasarruf etmek için uygun cihazlardır.Satış ofislerimiz sizlere kullanım ve montaj için yardımcı olacaktır.Lütfen arayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir