Keçiören Buderus Servisi

 

33

Kişisel kullanımların yanında merkezi kullanımlara da yön vererek Avrupa’nın ısıtma, soğutma ve havalandırma alanın da ismini duyurmuş olan Buderus, belli kullanım sürelerinden sonra bakıma ihtiyaç duyan ürünlerinin de servis ihtiyacını yine kendi kalitesinde tamamlamasını isteyerek bayilikler vermiş bulunmaktadır.

Bu noktada Keçiören Buderus Servisi olarak bizler hızlı hizmet garantimiz ile birlikte kombi, su ısıtıcıları, yer tipi kazanlar, boyler, ısı pompası, yoğuşmalı kombiler ile termoteknoloji alanında meydana gelebilecek olan kazan çatlama, boru tıkanma, su sızdırma, debi ayar bozulması, eşanjör ayar, ateşleme otomatiğinin bozulması ve bunun gibi her türlü sorun konusunda deneyimli bir teknik servis ekibine sahip bulunmaktayız.

Müşteri memnuniyetinin temel alındığı Keçiören Buderus Servisi anlayışı içerisinde mevsim geçişlerinde yapılması gereken filtre ve toz temizliğinin yanında kumanda bakımları da en ince ayrıntısına kadar üstlenmekte, sağlıklı ve uzun ömürlü kullanımlar için yedek parça ve işçilik kalitesi desteği ile hareket etmekte, garanti uzatma paketleri sunarak daha uzun süreler boyunca kaliteli servis hizmetinden yararlanılması adına avantajlar sunmaktadır.

Eğer bir kombi alacaksanız dikkat edeceğiniz en önemli hususlardan birisi servis ağının geniş olmasıdır. Sonuçta tüm elektronik cihazların arıza yapma olasılığı vardır. Bu nedenle satış sonrası hizmetler çok önemlidir. Müşterilerin yaşayabileceği sorunlara kısa sürede çözüm üretmek ve yaşanacak mağduriyeti kısa sürede gidermek gerekmektedir.

Bu konuda en iyi servis hizmetini sunan Keçiören Buderus Kombi Servisi tecrübeli teknik ekibi ile Ankara Keçiöğren ve bölgesinde çalışmalarını sürdürmektedir. Kombinizin kurulumu, su ısıtmama, su kaçakları, peteklerinin ısınmaması gibi durumlarda bilgi ve teknik destek alabilir. İnternet sitesi üzerinde arıza kaydı oluşturabilirsiniz.

Keçiören Buderus Klima Servisi

Kombi dışında şofben, termosifon ve klima sistemleri konusunda alanında deneyimli personelleri ile yaşanabilecek her türlü sıkıntı karşısında teknik destek alabilirsiniz. Yaz sıcaklarının tam ortasında klimanızın arıza yapması çok can sıkıcı bir durum olacaktır.

Böyle bir sorunla karşılaşmadan önce klimanızın bakımını yaptırmanız yüksek maliyetli arızaların da önüne geçecektir. Klimanızın yerini değiştirmek isteyebilirsiniz. Böyle bir durumda Keçiören Buderus Servisi talebinizi yerine getirecektir.

Böyle bir işlem esnasında klimanızın yeni yerine montaj işleminde küçük ayrıntılar klimanızdan verim alabilmek adına önemlidir. İç ünitenizin takılacağı yer, dış ünite ile arasındaki borunun mesafesi, gaz seviyesinin kontrolü montaj işleminde dikkat edilmesi gereken ayrıntılardır. Güvenilir servislerle çalışmanız ve işlem sonrasında servis fişi almanız tavsiye edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir