Kızılay Buderus Servisi

 

44

Kendi kategorisinde lider konumda olan ve ürünlerini titizlikle üreten firmalardan olan buderus, müşteriye satılmasından sonraki aşamalarda Kızılay Buderus servisi imkânlarıyla kısa sürede çözüme kavuşturulmak için yoğun çaba harcar.

Özellikle kombi tercihlerinde buderusu seçen müşteriler için Kızılay Buderus servisi montaj imkânı sunarak, garanti şartları ve imkânlarıyla kolaylık imkânı sağlar.

Uzun yıllar kullanılabilir ürünlerde, garanti dönemindeki bakımlar veya olası arıza durumları anında servis imkânları sayesinde sorunlar giderilerek kullanıma hazır hale getirilir. İlçeye bağlı köylere de aynı hız ve titizlik sağlandığından firmaya olan güven sonsuzdur.

Ürün montajları ücretsiz yapılıp, garanti süresince bakımlar da ücrete tabii tutulmaz. Garanti süresi dolan arıza ve bakımlar için müşteriye fiyat bilgisi sunularak, onay alındıktan sonra işlem gerçekleştirilir.

Mühendislik çalışmaları yapılırken ürünlere gösterilen özen ve ince detaylarla randımanlı çalışma sağlandığından, kolay kolay sorun yaşanmazken, tesisat kaynaklı veya kullanım hataları yüzünden oluşabilen sorunlar görülebilmektedir.

Firmanın her türlü konuda müşteriye destek vermesi, servisi aşan durumlarda yönlendirici bilgilerle müşteriyi aydınlatması, buderusun hizmet kalitesini ortaya koymaktadır.Bir tüketici açısından en önemli ayrıntılardan bir tanesi garanti ve servis koşullarıdır.

Tüketicilerin birçoğu marka seçimine karar verirken bu ayrıntıları göz önünde bulundurmakta düşük fiyat yerine servis ağı geniş ve iyi olan markanın ürünlerini tercih etmektedir. Buderus markası ürünler servis koşulları açısından gereken nitelikleri taşımaktadır.

Kombi, klima termosifon ve şofben markaları arasında tercih edilmektedir. Satış sonrası yaşanacak sorunlarda Kızılay Buderus Kombi Servisi tecrübeli ve güler yüzlü personelleri ile teknik servis hizmeti sunmaktadır.

Su kaçakları, peteklerin ısınmaması, sıcak su akmaması, yeterli ısıtma sağlanamaması gibi oluşabilecek sorunlarda teorik ve teknik alt yapısı ile Ankaralıların hizmetindedir.

Kızılay Buderus Klima Servisi

Servis hizmetlerinde yeterli donanım ve yedek parça, tecrübeli servis elemanları ve müşteri temsilcisi müşterilere kaliteli hizmeti sunmak adına önemli unsurlardır.

Hizmetin akışını sağlamak, hızlı ve doğru koordine kurmak, müşterilere zamanında ulaşabilmek ve mağduriyetleri kısa sürede gidermek yetkili teknik servisten beklenen özelliklerdir. Müşterilerine güven veren işçilik ve yedek parça garantisi sunan Kızılay Buderus Servisi 7/24 hizmet sunmaktadır.

Klimalarınızın bakımında, montajında ve arızalarında 1.sınıf işçilik ve orijinal yedek parça kullanılmaktadır. İnternet üzerinden arıza kaydı oluşturabileceğiniz gibi, telefon ile de iletişime geçebilirsiniz.

Aklınıza takılan ve cihazlarınızın çalıştırılmasına yönelik sorularınıza telefonla veya serviste çayınızı içerek cevap bularak teknik destek alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir