Konutkent Buderus Servisi

 

22Konutkent Buderus Servisi ekonomik fiyatlı çalışmaları ile ve işlerindeki düzen ve titizlikle her zaman memnuniyetinizi kazanmayı başarmıştır.

Bakım ve tamirat işlerinde göstermiş olduğumuz üstün performans bizi rakiplerimizin her zaman önüne çıkartmıştır. İşimize büyük bir ciddiyetle sarılarak sorun yaşadığınız ürünün ileride başınızı ağrıtmayacak şekilde onarımını gerçekleştirmekteyiz.

İşlem bitiminde elinize geçecek olan belgede yapılan işler en ince detayına kadar yazar ve bir yıl içinde aynı sorunu yaşarsanız yedek parça ve işcilik ücreti almadan işleminizi tekrarlarız.

Servis elemanlarımız da atölye personellerimiz de sektörün en iyileri arasından seçilerek kadromuza katılmıştır. Hiç bie şekilde işimizi şansa bırakmadan onarımlarınızı gerçekleştirmek için her türlü önlemi almaktayız.

Konutkent Buderus Servisi sizin güveninizi kazanmış , yaptığı işlerle takdirinizi kazanmayı başarmış işinde özverili çalışmalarla tanınan bir servistir. İhtiyaç duyduğunuz her an yanınızda olamaya çalışan ekiplerimiz telefonunuzu beklemektedir..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir