Mamak Buderus Servisi

 

   33

En iyi kombi markası olan buderus satış sonrasında da hizmet kalitesini teknik servis hizmetlerinde devam ettiriyor. Servis kalitesine her zaman önem veren Mamak buderus servisi müşteri memnuniyeti odaklı çalışan bir firmadır. Profesyonel hizmet desteği sayesinde çözülmesi güç sorunlarınızı çözüyoruz.

Mamak buderus servisi olarak servis hizmetlerinde her zaman disipline ve titiz çalışmaya özen göstermekteyiz. Ürünlerimizde yaşadığınız tüm donanımsal sorunlarda müşteri hizmetlerimizi arayarak ürününüzdeki arızayı tanımlıyorsunuz.

Müşteri hizmetlerimizde sizin bilgilerinizi teknik servisimizde görev yapan profesyonel ekip arkadaşlarımıza iletiyorlar. Onlarda aldıkları bilgiler dahilinde aynı gün içinde size ulaşarak evinize geleceklerini bildiriyorlar.

Evdeyseniz gelip arızaya yerinde çözüm üretiyorlar. Şayet arıza parça değişimi gerektiriyorsa arızalı parçayı orijinal olan parçalarla değiştirerek sorunu bir daha tekrarlanmamak üzere çözümlüyorlar.Buderus marka ürününüz garanti kapsamında ise kesinlikle tek bir ücret ödemek zorunda değilsiniz. Ancak garanti kapsamına girmeyecek bir arıza ise küçük de olsa bir ücret ödemeniz gerekebilir.

Bizim işimiz sadece arızayı gidermek değil ürününüzü daha uzun yıllar kullanabilmeniz için gereken bakım ve onarımı yapmaktır.Kombi, klima, termosifon, şofben gibi ürünlerin üretimini yapan, müşterilerine satış ve serviste sunduğu kolaylıklar ile çok tercih edilen Buderus markası yaz ve kış kullanılan tüm ürünlerinde garantili servis imkânı sunmaktadır.

Evlerimizde, işyerlerimizde ısıtma ve sıcak su imkânı sağlayan kombilerin montajı, boru bağlantılarının doğru yapılması ve uygun yere konulması önem arz etmekte yanlış yapılan bağlantı kombinin verimli çalışmasını engelleyecektir. Ayrıca kombilere kış periyodu yaklaştığında bakım yapılmalıdır.

Bu sayede sorunsuz bir kış geçirmeniz için Mamak Buderus Kombi Servisi 7/24 siz değerli müşterilerine hizmet sunmaktadır. İnternet sitesi üzerinden oluşturabileceğiniz arıza kaydı sonrasında teknik servis personeli en kısa sürede adresinize intikal ederek sorunun çözümü için gerekenleri yapacaktır.

            Mamak Buderus Klima Servisi

Özellikle yazın kusursuz çalışmasını istediğimiz klimalar uzun ömürlü kullanım için tasarlanmış olsa da belirli periyotlarla bakımı yapılması gerekmektedir. Yılda bir kez yaptıracağınız bakım ile yüksek maliyetli arızaların önüne geçmiş ve klimanızı daha uzun yıllar sorunsuz kullanmış olursunuz.

Klimalar içerisinde sürekli bir hava sirkülâsyonu olduğundan havada ki tozlar zamanla filtrelerini tıkar ve bir süre sonra bu tozlar yine ortama yayılır. Bu da sağlık sorunlarına sebep olabilir. Bakım esnasından özel ilaçlar ile klimanızın iç ve dış ünitesini temizlemekte olan Mamak Buderus Servisi tecrübeli ekibi ve sunmuş olduğu hizmetlere verdiği garanti ile bir telefon kadar size yakındır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir