Öveçler Buderus Servisi

 

44Öveçler Buderus Servisi kombi klima ve şofben arızalarınızı en itinalı ve ekonomik şekilde gidermekte , ayrıca ihtiyaç duyacağınız yedek parçaları temin etme için ilk baş vuracağınız servis olarak işlerini yürütmektedir. Profesyonel teknisyenlerimizle her türlü bakım , onarım işleriniz için bizden destek alabilirsiniz.

Bir cihazı satın alıp kullanmaya başlamadan önce ilk olarak ihtiyaçlarınıza cevap verip veremeyeceğini araştırmalısınız. Ürün hakkında gerekli bilgiler alındıktan sonra kullanım alanına uygun olup olmadığına bakılmalı en verim alacağınız seçilerek montaj işlemi tecrübeli kişilere yaptırılmalıdır.

Son olarak yetkili servisi arayarak personel talep edilmeli ve garanti belgeleriniza imza ve kaşe vurularak sürecin başlatılması sağlanmalıdır.

Öveçler Buderus Servisi tüm araçlarında mobil pos cihazı bulundurarak kapınızda kredi kartı ile ödeme yapma kolaylığı getirmiş ve böylelikle rakiplerine bir adım fark atmıştır. İhtiyaç anında bizlere hemen ulaşabilmeniz için lütfen telefon numaralarımızı not alınız. Nöbetci personellerimiz ve vardiya sistemi ile çalışan çağrı merkezimiz aracılığı ile sizlere günün her saati hizmet verebilme kabiliyetine ve kapasitesine sahibiz.Lütfen bizimle iletişime geçiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir