Buderus Kazan Servisi

Ankara Buderus Kazan Servisi

22Jul
Buderus Kazan  Servisi

Ankara Buderus Kazan Servisi

  • 2020-07-22
  • 0 Yorum

 
Brülör arızalanmış ise elektrik gitmiyor olabilir, gaz hattındaki vanalar kapalı olabilir, kazan panosu ve brülör panosu üzerindeki anahtarlar çalıştırma pozisyonunda olmayabilir.
 
Hepsinin tek tek kontrolü sağlanmalıdır. Ayrıca kazanın termik şalterleri ve varsa ekopaneli de mutlaka kontrol edilmelidir. Kazanlar konusunda pek çok arıza ile karşılaşabileceğinizden en ufak bir tekleme ya da sorunda Ankara Buderus Servisi operasyon merkezimizden gerekli teknik desteği isteyebilirsiniz.
 
Kazanların bir diğer önemli parçası hava fanıdır. Hava fanında da ortaya çıkabilecek arızalar cihazınızın çalışmamasına neden olabilmektedir. Hava fan kanatları ya da klapeleri kirlenmiş olabilir, hava fanında dengesiz dönüş olabilir, hava fanı gövdeye sürtüyor olabilir, hava fanı kaması gevşemiş olabilir.
 
Ayrıca hava fanı kanatlarında bir kırılma söz konusu da olabilir, kontrol edilmelidir.  Buderus marka kazanlarınız ile ilgili bu ve benzeri yaşayacağınız her türlü sorunda yanınızda oluyoruz. Ayrıca şofben, kombi ve kazanlarınız için yedek parça gerektiğinde sizlere zaman kaybettirmeden hızla temin ediyoruz.
 
İso 9001 belgeli firmamız Ankara merkez ve ilçelerde yıllardır Buderus marka cihazlara başarılı müdahalelerde bulunduğu için müşterileri tarafından sürekli tercih edilmektedir. Firmamız telefonla destek, online destek gibi imkânlar da sunan, bakım ve onarım işlemlerinde ekonomik davranan bir firma olarak kullanıcılarının yararına işlemler yapmaktadır. Ankara Buderus Servisi Ankara bölge merkez servisi olarak yıllarını bu işe vermiş uzman teknisyenlerden oluşmaktadır.
 
Ankara Buderus Servisi merkezlerine sadece Ankara merkez değil, bizlere tüm ilçe ve semtlerden de ulaşabilirsiniz. Nöbetçi teknisyen sistemi ile çalıştığımızdan gecenin bir yarısı da olsa sabahın erken saatleri de olsa kesinlikle müşterilerimizi mağdur bırakmıyoruz. Şehrin her bir yerine dağılmış gezici servis araçlarımızdan size en yakın olanını görevlendiriyor ve hiçbir şekilde zaman kaybetmeden sizlere yardımcı
 

  • Sayfamızı Paylaşın