Buderus Kombi Servisi

Ankara Buderus Kombi Servisi

19May
Buderus Kombi Servisi

Ankara Buderus Kombi Servisi

  • 2020-05-19
  • 0 Yorum

Sıcak su ve ısınma ihtiyacının karşılandığı bir diğer cihaz Buderus kombilerdir. Hem ev hem de işletmelerde Buderus marka kombiler sık bir şekilde tercih edilmektedir. Kombiler ile ilgili başınıza hiç beklenmedik arızalar gelebilir.
 
Örneğin kombi su kaçağı bunlardan bir tanesidir. Kombi su kaçağını bulmak için son teknoloji cihazlar kullanmakla beraber kaçak çok küçük ise bunu yardımcı kimyasallar yardımı ile bularak onarıyoruz.Ayrıca kombi su kaçırma durumu su tankı delinmeleri ile kendisini gösterebileceğinden bir delik oluşmuş ise anında müdahalede bulunuyoruz.
 
Kombiler konusunda karşımıza çıkan sorunlardan bir tanesi kombi su basınç arızasıdır. Kombilerin su basınç seviyeleri belirli bir devirde seyretmelidir. Su basıncı 1,5 barın altına indiğinde ya da 2 barın üzerine çıktığında bir problem ortaya çıkmış demektir. Sisteme fazla su eklenmiş olabilir ki böyle bir durumda su sızdırması ile karşılaşabilirsiniz.
 
Kombi belirli bir basıncın altına düştüğünde ya da aşırı yükseldiğinde kendisini korumaya almak adına kapatacaktır. Zaten arıza kodu ile sizleri de durumdan haberdar edecektir. Buderus kombinizde su basınç problemleri yaşadığınızda uzman desteği almak adına Ankara Buderus Servisi telefon hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
 
Kombiler konusunda su basınç arızasına benzer daha pek çok arıza ile karşılaşmanız mümkündür. Kombi ısıtmama, peteklerin çok ısınması, radyatörün üstü sıcakken altının soğuk olması, kombinin gürültülü çalışması, boru hattının tıkanması, üç yollu vananın arızalanması gibi durumlar karşımıza sık çıkan arızalar olmaktadır.
 
Yıllık bakımlar dahilinde Ankara Buderus Servisi kombi bakım teknisyenlerimiz gerekli tüm kontrolleri sağlayarak cihazınızdaki sorunu hızlı bir şekilde çözmektedir. Önemli olan arıza ne olursa olsun doğru bir şekilde tespit edilip onarılmasıdır. Bunu da bilinçli müdahaleleri ile uzman ekibimiz yapmaktadır.
 
Merkezi ısıtma sistemleri konusunda yoğun şekilde tercih edilen kazanlar konusunda da Buderus markasını tercih etmiş olan müşterilerimize gerekli tüm teknik desteği sağlamaktayız. Kazanlar konusunda da farklı arızalar ile karşılaşabiliyoruz. Kazanlar konusunda en sık şikâyet edilen arıza türü brülör arızaları olmaktadır.

 

  • Sayfamızı Paylaşın