Pursaklar Buderus Servisi

 

33Buderus Alman kombi markalarından birisidir.Üstün kalitesi ile öne çıkmakla beraber kolay kullanımı ile de göze çarpmaktadır.Üstelik oldukca ekonomik olması sebebi ile de tercih edilen markaların başında gelmektedir.

Pursaklar Buderus Servisi olarak biz de bu özel markanın servis işlemlerini büyük bir titizlikle ve yüksek başarı ortalaması ile gerçekleştirmekteyiz.

Bacalı , hermetik ve yoğuşmalı olmak üzere üç farklı modeli bulunmaktadır.Kat kaloriferi üretimi ile de sektörde öne çıkan firmalar arasındadır. Elektronik cihazların hepsinde olduğu gibi Buderus kombilerin de ekonomik önrünün uzaması ve sağlıklı kullanım için bakıma ihtiyacı vardır.

Senede en az 1 kere buderus ürünlerinize uygulatacağınız bakım işlemleri soğuk günlerinizi sıcak , konforlu ve huzur içinde geçirmenizi sağlayacaktır.Üstelik bakım esnasında tepeden tırnağa kontrol edilecek olan cihazınızın ileride açabileceği arıza ve masrafların da  önüne geçmekteyiz.

Dışarıda buz gibi bir hava varken kim ister ki kombisi bozulsun ? Bunun için Pursaklar Buderus Servisini arayarak kayıt oluşturup ve hatta abone olarak her sene sizin aramanıza gerek kalmadan bizim hatırlatmamızla kombi bakımlarınızı yaptırabilirsiniz. Oldukca düşük bedellerle yapılan bu işlem emniyetiniz için de hayati önem arz etmektedir…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir