Subayevleri Buderus Servisi

 

33Buderus markalı ürünler kalitesi ile ön plana çıkmaktadır..Kombi ve şofbenlerimiz sık sık değiştirilecek ürünler değildir. Onun için satın alırken en kalitelisi en dayanıklısı ve en ekonomik olmasına dikkat ederiz.

Buderus da üstün Alman kalitesinin harika cihazları olarak bu şartları yerine getirmektedir.

Bu sebepten dolayı da en çok tercih edilen ve satın alınan cihazların başında gelmektedir. Günümüzde tüketiciler bilinçli davranarak markaları süzgeçlerinden geçirip ona göre tercih etmektedirler. Sektörde üretim yapan bir çok firma olmasına rağmen kalitesi , fiyatları ve servis yaygınlığı ile öne çıkan ürünler büyük talep görmektedirler.

Subayevleri Buderus Servisi olarak biz de satış sonrası servis hizmetleri görevini üstlenerek kombi ve şofbenlerinizin teknik destek hizmetlerini vermekteyiz.

Profesyonel ekiplerimizle kurumsal servis hizmeti sunarak sorunlarınıza en kısa sürede çözüm üretiyoru. Tamiratlarımızın kalıcı olmasına özen göstererek sorunun tekrarlayarak sizleri mağdur etmelerini önlüyoruz.Bir telefon vasıtası ile randevu alacağınız işlememiz sizlere hizmet etmekten memnuniyet duymaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir