Türközü Buderus Servisi

 

44Türközü Buderus Servisi işlem yaptığı cihazlardaki hızını takım çalışmasına borçludur.Ekiplerimiz sorununuzun çözümü için ekip halinde , birbirlerinin açığını ve eksiğini kapatarak çalışma yaparlar.

Böylelikle üzücü durumunuzdan hemen kurtulursunuz..Buderus kombiler kalitesi ile her zaman en çok tercih edilen kombi markası olmuştur. Yıllardan beri evlerimizde ve iş yerlerimizde kullandığımız ürünler zaman içinde teknolojik olarak geri kalmıştır.

Hermetik cihazların üretimi ile eski tip bacalı cihazların pabucu dama atımıştır. Güvenlik anlamında da yeni nesil cihazlar önem kazanmaktadır. Bacalı sistemlerde kullanım esnasında cihaz yanmak için ihtiyaç duyduğu oksijeni yaşadığımız ortamdan sağlamaktaydı , ama şimdiki kombiler havayı dışarıdan temin ettiği için problem yaratmamaktadır.

Ayrıca baca sistemleri de farklı ve sağlam olduğu için eski alümüinyum bacaların çürümesi ile yaşanan zehirlenmeleri de yaşatmamaktadır. Cihaz değişimleriniz , projelendirmeleriniz , montajlarınız ve kurulum işlemleriniz için satış mağazaları sizleri beklemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir