Ufuktepe Buderus Servisi

 

33Ufuktepe Buderus Servisi satış sonrası servis hizmetlerini en iyi şekilde yapmak için deneyimli personellerden kurulmuş , bu güne kadar tüm işlemlerinde yüksek başarı ve memnuniyet elde etmiş , müşteri ilişkilerinde saygılı ve mesafeli olmayı başarmış , vermiş olduğu sonsuz güven ile sürekli tercih edilmiş , işlerinin devamlılığı ile tanınan , profesyonel yapısı ile kaliteli sonuçlar alabilen , kurumsal servis hizmeti anlayışını benimsemiş , seçkin bir firmadır.

Rakipsiz olabilmek adına gecesini gündüzüne katarak çalışan servisimiz tüm deneyimini ve bilgi birikimini işlerine yansıtarak mükemmel sonuçlar almıştır.

Amacımız sektör içinde kalıcı olarak her zaman ilk sıralarda olmak.Ve bunu da geçen zaman içinde başardığımızı sanıyoruz.20 seneyi aşkın bir süredir hizmet vererek tüm tamiratlarımızı olumlu sonuçlar alarak bitirmemiz bu konuda rakipsiz olduğumuzu da göstermektedir.

Kombi bakımı , onarımı ve diğer işlemleri için ulaşabileceğiniz operasyon merkezimiz sizlerden gelecek olan çağrıları en hızlı şekilde değerlendirerek ilgili birime iletecek ve bu sayede onarımlarınız en süratli şekilde gerçekleştirilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir