Ulus Buderus Servisi

                   

33

Buderus marka kombi ve klimalar satış sonrası sizlere; profesyonel ve güler yüzlü ekibi ile cihazlarınızın teknik destek hizmetleri, bakımı, montajı, arıza onarımı konusunda en profesyonel şekilde yardımcı olmaktadır.

Ulus Buderus Servisi orjinal yedek parça temini, profesyonel ve konusunda eğitimli personeli ile sizlere en hızlı şekilde destek vermektedir. Yaz ayları yaklaştığında periyodik olarak bakımlarının yapılması gereken klimalarınızın filtre temizliğini hem sağlığınız için ve hem de klimanızın performansı için en profesyonel şekilde yapar.

Ayrıca klimanızın diğer yapılması gereken kontrolünü yaparak gerekiyorsa sizden onay alarak tamir ve bakımını yapar. Kış aylarına girmeden de kombimizin rutin kontrollerini yaptırmalı ve fark etmediğiniz bir arızanın ne kadar tehlikeli olabileceğini de unutmamalıyız.

Ulus Buderus Servisi uzman kadrosu ile arıza oluştuğunda öncelikle size yaşadığınız sorunun boyutunu anlamak üzere telefon ile destek verip sonrasında hızlı bir şekilde teknik ekibi yönlendirmektedir. Kombiniz çalışmayabilir, çalışıp ısınmayabilir, su akıtabilir, ses yapabilir, sıcak su vermeyebilir. Tüm kombi arızalarında Ulus Buderus Servisi en hızlı şekilde çözüm üretmektedir.

Klima ve kombi denildiğinde bizlerin nereden nereye geldiğini görebilmekteyiz. Sobalardan kalorifer sistemine geçiş ile rahatlayan ev ve iş yerleri sakinleri, doğalgaz ile birlikte hayatımıza dâhil olan kombiler ile çok daha rahat etmekteler. Yılın her ayı özenle kullanmakta olduğumuz kombilerimizi kış aylarında daha fazla kullanmakta olup sağladığı sıcak ortamlar da tüm günümüzü geçirmekteyiz.

Uzun mesaili çalışan kombilerimizin sıkıntı çıkarmaması ve her daim yüksek performans sağlaması adına bakımlarının düzenli olarak yapılması gerekmektedir. Ulus Buderus servisi bu özel marka eşyalara gerekli olan tüm bakım ve onarımları yapmakta olup, kullanıcılarının yüzlerini güldürmektedir. Vermiş oldukları fiyat teklifleri de oldukça uygun olup, kullanıcılar diğer eşya seçimlerinde de bu özel hizmetten faydalanmak adına aynı markanın ürünlerini tercih etmektedirler.

Ulus Buderus Klima Servisi

Klimalarımızda kombilerimiz gibi bizlere ihtiyacımız olan ısıları sunmaktalar. Kışın içimizi ısıtan klimalar sayesinde sıcak yaz aylarında da serinleme imkânına sahip olmaktayız. Daha önceki yıllarda genellikle yazın yoğun yaşandığı bölgelerde serinlemek amaçlı kullanılmakta olan ürünler, şimdilerde ülkenin her noktasında yaz kış kullanılmaktalar.

Nerdeyse hiç kapanmadan çalışan klimaların bakımlarını gerçekleştirmekte olan Ulus buderus  klima servisi bünyesinde bulunan deneyimli ekibi sayesinde bu özel ürünler sıkıntı yaşamadan uzun yıllar rahatlıkla kullanılmaktalar.

Klima ve kombilerin kurulumlarının gerçekleştirildiği zamanlarda kullanımları hakkında gerekli tüm bilgileri de vermekte olan ekip, ufak sorunlar karşısında kendilerini aramadan kullanıcıların ne yapmaları gerektiği konusunda da bilgileri aktarmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir