Ümitköy Buderus Servisi

 

22Ümitköy Buderus Servisi ortalama olarak 20 yıldır faaliyettedir..Vermiş olduğumuz kaliteli hizmetlerle bölgede oldukca fazla dikkat çekerek adından sıkca söz ettirmektedir. Kombi kullanımının belli kuralları vardır.

Bu kurallar sağlığımız açısından önem taşımaktadır.Sorun yaşamamak için mutlaka uymamız gereken bu kurallar , hayati önem taşımaktadır.Bakım işlemi sizi ve cihazı emniyete alır.

Kombinizin klimanızın ve kazan sistemlerinizin ekonomik ve masrafsız çalışması için periyodik bakımlar büyük önem taşımaktadır. Cüzi ücretler karşılığı yapılan bu işlemlerin en dikkat çeken yönü sağlık riskinizi ortadan kaldırmanın yanı sıra ekonomik kullanım sağlamasıdır.

Saat gibi tıkır tıkır çalışan , tüm ayarları yapılmış cihaz minimum gaz sarfiyatında bulunarak bütcenizi rahatlatır,gereksiz gaz kullanımınızın önüne geçer. Sıcak suyunuzu da kaliteli elde edersiniz. Ümitköy Buderus Servisi işlemlerindeki titizlikle de öne çıkmaktadır.

Personel eğitimi en dikkat çektiğimiz konulardandır..Tamir işlerinin  tüm gerekliliklerini yerine getirerek sağlığınızı garantimiz altına almaktayız. Randevu alarak bizim desteğimizden yararlanabilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir