YARARLI BİLGİLER – BUDERUS

Her bütçeye uygun, kaliteli ürün seçenekleriyle hizmet veren ve her tülü kombi, yoğuşmalı kazan gibi eşyalarla evleri, iş yerlerini ısıtmak amacıyla satılan buderus beyaz eşya markası sayesinde artık evler, iş yerleri, kurum ve kuruluş gibi yerlerde artık üşüme olayı son bulmuştur. İlk kuruluşundan bu yana hizmet veren ve çeşitli kombilerle müşterilerine yoğuşmalı kombi satarak her kapalı alanın ısınması sağlayan buderus kombiler sayesinde artık her yer ısınmaktadır.

 

Bu beyaz eşyayı alan kişiler öncelikle ürünü inceledikten sonra ve kullanım ömrüne baktıktan sonra bu ürünü almaktadır. Ürünü satan buderus firması ise ürünü satın alan müşterilerine ürünü ücretsiz bir şekilde istenilen adrese kadar götürmekte ve ürünün kurulumunu yapmaktadır.

 

Ürünün kurulumunu yapan yetkili servis, müşterilerine ürünün kullanımı ile ilgili detaylı açıklamayı verdikten sonra ürünün nasıl kullanılacağı ile ilgili bilgi vermektedir. Servis ürünü daha çok kullanılması için müşterisini bilgilendirmekte ve ürün için alınması gereken önlemlerin en başında ürünü dikkatli bir şekilde kullanmaları önerilmektedir. Bunun dışında ürünün kullanım ömrünü artırmak içinde servis, ürünün kullanım kılavuzunda yer alan kuralları uyması gerektiğini söylemektedir.

 

Bu sayede ürünün kullanım ömrünün artabileceğini söylemektedir. Buderus, alınan kombilerde meydana gelen her türlü hasarlara karşı önlem almakta ve ürünün bakım ve onarımını müşterisine garanti kapsamında ücretsiz bir şekilde yapmaktadır.